بهترین ایرلاین های ایران

بهترین ایرلاین های ایران برای هر مسافری که بخواهد مسافرتی هوایی داشته باشد بسیار حائز اهمیت خواهد بود. امنیت، سهولت و راحتی در پرواز، کیفیت و دیگر امکانات پروازی برای هر مسافری مهم می باشد و این موارد باعث می شود تا بهترین ایرلاین های ایران را بشناسد. امروز قصد داریم تا در لیدوماتیکت ایرلاین های مهم و محبوب ایران را به شما معرفی نماییم. قدمت و سابقه طولانی ایرلاین ها حتما دلیل بر کیفیت بالای آن ها نخواهد بود و هر چه یک ایرلاین امکانات و امنیت بالایی را برای مسافران خود فراهم نماید در رتبه بالاتری قرار خواهد گرفت و محبوبیت بیشتری در میان مسافران خود خواهد داشت. مهم ترین مواردی که می تواند یک ایرلاین را نسبت به رقبای خود متمایز کند امنیت پرواز، زیرساخت شرکت هواپیمایی، کیفیت خدمات، مقاصد پروازی آن ایرلاین، تاخیر در پرواز، سانحه و حوادث هوایی آن شرکت هوایی خواهد بود. با لیدوماتیکت در ادامه همراه باشید.

شرکت هواپیمایی ایران ایر- قدیمی ترین ایرلاین کشور


شرکت هواپیمایی ایران ایر از قدیمی ترین و با سابقه ترین ایرلاین ها در صنعت هواپیمایی ایران شناخته می شود. در سال 1325 شرکت هواپیمایی ایرانین ایرویز و در سال 1333 شرکت هواپیمایی پرشین ایرویز تاسیس شدند. شرکت هواپیمایی ایران ایر در سال 1341 با تلفیق این دو شرکت و با نام اختصاری هما (هواپیمایی ملی ایران) برای تامین نیازهای حمل و نقل هواپیمایی و امنیت بسیشتر آن ها مورد بهره برداری قرار گرفت و تا امروزه نیز از بهترین ایرلاین ها می باشد که توانسته رضایت مسافران خود را جلب نماید. از مزایا و برتری های این ایرلاین می توان به موارد زیر اشاره نمود:
1-برخورداری از پیشرفته ترین هواپیماهای مسافری 
2-برخورداری از جوان ترین هواپیماهای مسافری
3-امنیت بالای پروازی و همچنین کادر مهمانداری خوب
همچنین قابل ذکر است که لوگو ایرلاین پروازی هما جزء بهترین لوگوهای ایرلاین های جهان از نظر طراحی می باشد. پرواز های ایران ایر به 23 شهر داخلی اردبیل، بندرلنگه، بوشهر، اصفهان، کرمان، کیش، شیراز، بندرعباس، قشم، آبادان، اهواز، بیرجند، رشت، ساری، تبریز، زاهدان، لار، چابهار، مشهد، یزد، ارومیه، گرگان و کرمانشاه و همچنین 25 شهر خارجی پاریس، فرانکفورت، مسکو، استانبول، بیروت، میلان، آنکارا، آمستردام، استکهلم، کراچی، کوالالامپور، کویت، نجف، وین، هامبورگ، بمبئی، رم، کلن، لندن، دبی، دمشق، گوتنبرگ، پکن، تاشکند و دوحه می باشد.

بهترین ایرلاین های ایران

شرکت هواپیمایی ماهان- اولین ایرلاین خصوصی کشور


شرکت هواپیمایی ماهان در سال 1371 تاسیس و اولین پرواز خود را در مسیر کرمان-تهران انجام داد و امروزه یکی از معتبرترین ایرلاین های ایران شناخته می شود. شرکت هواپیمایی ماهان به عنوان اولین ایرلاین خصوصی کشور شناخته شده و با الگو گرفتن از شرکت های هواپیمای خارجی خود را سریعا به یکی از بهترین و ایمن ترین ایرلاین های خاورمیانه برای مقاصد سفری تبدیل کرده است. همچنین امروزه با داشتن ناوگان هواپیمایی قدرتمند توانسته است رضایت مسافران خود را جلب نماید و بتواند به عنوان کم تاخیرترین ایرلاین ایرانی شناخته شود. شرکت هواپیمایی ماهان همچنین در صورت بروز تاخیر و یا مشکلات پروازی و همچنین اطلاعات پروازی در سریع ترین زمان این موضوع را به مسافران اطلاع رسانی کرده و آن ها را در جریان این موضوع قرار می دهد. همچنین داشتن منو غذایی متنوع از دیگر امکانات این ایرلاین می باشد و شما می توانید در پروازهای خارجی تا 72 ساعت قبل از پرواز غذای مورد دلخواه خود را سفارش دهید. فضای داخلی کابین و فضای خالی میان صندلی های هواپیماهای این شرکت، باعث ایجاد فضای راحتی برای استراحت در طول مسیر می باشد و باعث عدم خستگی از پرواز می گردد.
شرکت هواپیمایی ماهان به 29 شهر داخلی کیش، قشم، بندرعباس، سبزوار، طبس، بیرجند، رفسنجان، بم، ایرانشهر، جیرفت، سیرجان، عسلویه، تهران، مشهد، اصفهان، کرمانشاه، اهواز، ایلام، خارک، خرم‌ آباد، یاسوج، کرمان، زاهدان، زابل، شیراز، گچساران، ساری، تبریز و شهرکرد و همچنین به 25 شهر خارجی کوالالامپور، بیروت، نجف، کابل، گوانگجو، کویت، دبی، دوسلدورف، میلان، مسکو، ایروان، پاریس، بارسلون، شانگهای، دهلی، دمشق، بانکوک، استانبول، آنکارا، باکو، مونیخ، اربیل، بغداد، پکن و لاهور پرواز مستقیم دارد.

بهترین شرکت های هواپیمایی

شرکت هواپیمایی کیش ایر- اولین ایرلاین دارای گواهینامه IOSA


شرکت هواپیمایی کیش ایر به عنوان اولین شرکت هواپیمایی دارای گوهینامه IOSA در ایران فعالیت خود را از سال 1370 به صورت رسمی آغاز نمود و در ابتدا نیز با اجاره دو فروند هواپیمای توپولوف سفرهای خود را از جزیره کیش به دیگر استان ها آغاز نمود. با پیشرفت تکنولوژی و ممنوعیت پرواز هواپیماهای توپولوف این شرکت ناوگان هواپیمایی خود را تجهیز و بروز نمود. شرکت هواپیمایی کیش ایر توانسته با جلب رضایت مسافران خود و ارائه بهترین خدمات خود را در لیست بهترین ایرلاین های ایران قرار دهد. این شرکت هواپیمایی امروزه به 16 شهر داخلی اصفهان، مشهد، بندرعباس، یزد، اهواز، گرگان تهران، کیش، شیراز، کرمانشاه، عسلویه، ساری، شاهرود، تبریز، کرمان و رشت و همچنین 4 شهر خارجی مسقط، تفلیس، نجف و دبی پرواز داشته باشد. از امکانات شرکت هواپیمایی کیش ایر می توان داشتن بلیت چارتری و همچنین کیفیت و امنیت بالای پروازی و علاوه بر آن منو متنوع و با کیفیت غذایی و متناسب با استانداردهای جهانی را نام برد.


شرکت هواپیمایی آتا- امن ترین ایرلاین کشور


شرکت هواپیمایی آتا که به عنوان امن ترین ایرلاین هوایی شناخته می شود فعالیت خود را در سال 1387 و در مسیر تبریز به مشهد شروع نمود. این ایرلاین هوایی با داشتن کمترین سانحه هوایی و کمترین حادثه بوجود امده برای مسافران توانسته به عنوان امن ترین ایرلاین در میان ایرلاین ها قرار گیرد. از دست آوردها و افتخارات این ایرلاین هوایی می توان دریافت مجوز CAMO و مجوز A chek  و گواهینامه Part-M و همچنین راه اندازی شعبه چرخ و ترمز در استان تبریز را اشاره نمود. شرکت هواپیمایی آتا به شهرهای داخلی اصفهان، مشهد، بیرجند، آبادان، کیش، ساری، ارومیه، تهران، اهواز، قشم، کرمانشاه، شیراز و تبریز و همچنین مقاصد خارجی کویت، عراق و ترکیه پرواز داشته باشد.

شرکت هواپیمایی قشم ایر- برترین کترینگ کشور


شرکت هواپیمایی قشم ایر در سال 1372 و با نام فراز قشم فعالیت خود را آغاز نمود. این ایرلاین پروازی در ابتدا با داشتن هواپیمای اجاره ای وارد صنعت هواپیمایی کشور گردید و با ارائه خدمات خوب توانست در این صنعت ماندگار شود. این ایرلاین پروازی در سال 1388 با داشتن 7 هواپیمای شخصی به هلدینگ توسعه سورینت قشم واگذار گردید و از آن پس با نام قشم ایر فعالیت می نماید و در نهایت در سال 1393 شرکت هواپیمایی قشم ایر به وزارت نفت واگذار گردید. این ایرلاین با دارا بودن کادر قوی خدماتی و پروازی و همچنین کترینگ قوی و غذاهای بسیار با کیفیت توانسته رضایت مسافران زیادی را جلب نماید. از دیگر امکانات این شرکت هواپیمایی داشتن ناوگان هواپیمایی جدید و بروز و دارا بودن بلیت چارتری در مسیرهای مختلف با قیمت مناسب می باشد. شرکت هواپیمایی قشم ایر به 27 شهر داخلی رشت، شیراز، قشم، تهران، ماهشهر، بیرجند، کرمان، زابل، آبادان، چابهار، کرمانشاه، ارومیه، بندرعباس، خوی، اهواز، بوشهر، تبریز، اصفهان، مشهد، یزد، کیش، گرگان، سنندج، زاهدان، عسلویه، لار و جاسک و همچنین به 17 شهر خارجی سن پترزبورگ، باکو، جده، قونیه، نجف، بغداد، استانبول، بروکسل، هامبورگ، دبی، ازمیر، دنیزلی، وارنا، بلگراد، تفلیس، باتومی و ایروان سفر دارد.

شرکت هواپیمایی آسمان- بهترین پشتیبانی فنی مهندسی
شرکت هواپیمایی آسمان از ادغام و بهم پیوستن چهار ایرلاین پارس ایر، هور آسمان، ایرسروی و ایر تاکسی در سال 1359 بوجود آمد و تا به امروز توانسته رضایت مسافران خود را به خوبی جلب نماید. شرکت هواپیمایی آسمان پرواز به مناطق محروم را در خط مشی خود قرار داده است و هر روز بر پیشرفت و خدمات خود می افزاید. این ایرلاین که در مالکیت صندوق بازنشستگی کشور می باشد از شرکت های هواپیمایی بزرگ و موفق می باشد. هدف از تاسیس این ایرلاین هوایی توسعه ناوگان هواپیمایی و همچنین توسعه توانمندی‌های فنی مهندسی و عملیاتی در ایران می باشد که تا به امروز با توسعه شبکه پروازی و پشتیبانی تیم عملیاتی این شرکت توانسته به این مهم دست یابد. از افتخارات مهم این ایرلاین می توان به دریافت گواهینامه های بین المللی و همچنین عضویت در انجمن معتبر جهانی یاتا و همچنین تجهیز و ساخت آشیانه های پروازی و آموزش و جذب نیروهای ماهر اشاره نمود. شرکت هواپیمایی آسمان به بسیاری از شهرهای ایران به مانند گرگان، ارومیه، اردبیل، نوشهر، رشت، آبادان، اصفهان، تهران، اهواز، زاهدان، چابهار، شیراز، مشهد، بندرعباس، کیش و ایلام و همچنین به شهرهای خارجی زیادی از جمله  مسقط، کویت ، استانبول، دوشنبه و دوبی پرواز دارد.

بهترین ایرلاین های ایران


شرکت هواپیمایی معراج- کم تاخیرترین ایرلاین کشور
شرکت هواپیمایی معراج در سال 1389 شروع به فعالیت و ارائه خدمات پروازی نمود و با داشتن نیروهای متعهد و کارآزموده و با تجربه توانست به یکی از بهترین ایرلاین های ایران تبدیل شود. محبوبیت این ایرلاین پروازی در میان مسافران به این سبب می باشد که این شرکت توانسته سفرهای خود را با کم ترین تاخیر پروازی به سرانجام برساند. همچنین طولانی ترین پرواز در میان ایرلاین های کشور در اختیار این شرکت با ثبت زمان 17 ساعت پرواز بدون سوخت گیری و توقف می باشد. شعار شرکت هواپیمایی معراج لذت پروازی مطمئن می باشد که لوگوی این ایرلاین نیز مفهمومی از لذت، آرامش و سیالیت را به بینده القا می نماید. از افتخارات شرکت هواپیمایی معراج می توان کسب گواهینامه مدیریت تداوم صلاحیت پروازی را برای اولین بار در ایران در بخش تعمیرات ناوگان هوایی نام برد و همچنین رضایت مسافران از سرویس کترینگ این شرکت را اشاره نمود. این ایرلاین به 10 شهر داخلی تهران، شیراز، مشهد، چابهار، اصفهان، تبریز، کرمانشاه، کیش، قشم وعسلویه و 4 شهر خارجی ازمیر، نجف، استانبول و اسپارتا پرواز دارد.

شرکت هواپیمایی زاگرس- جوان ترین پشتیبانی ایرلاین کشور


شرکت هواپیمایی زاگرس فعالیت پروازی خود را با 2 فروند هواپیمای توپولوف در سال 1384 در منطقه آزاد اروند آغاز نمود و به تدریج و با رشد فعالیت های خود توانست به یکی از ایرلاین های هوایی خوب در بخش حمل و نقل مسافران داخلی و خارجی تبدیل گردد. شرکت هواپیمایی زاگرس با بهره گیری از استانداردهای روز جهان توانسته است در بخش تعمیرات پیشرفت قابل توجهی داشته باشد. همچنین با داشتن تیمی قوی و نیروی کار متخصص و ماهر اطمینان و ایمنی را به مسافران خود ارائه نماید. این ایرلاین با داشتن نیروهای جوان موفق به کسب گواهینامه های Part M و Part 145 گردیده است. شرکت هواپیمایی زاگرس به 14 شهر داخلی اصفهان، آبادان، کیش، شیراز، کرمان، کرمانشاه، ماهشهر، شهرکرد، تهران، مشهد، قشم، رشت، یزد و بوشهر و 7 شهر خارجی تفلیس، بغداد، استانبول، ازمیر، اسپارتا، کویت و نجف پروازی ایمن داشته باشد.

سخن پایانی
بهترین شرکت های هواپیمایی ایران به همین تعداد محدود نمی شوند و با پیشرفت روز افزون صنعت هوایی، این شرکت های هواپیمایی هر کدام سهمی از جابجایی مسافران را به خود اختصاص می دهند. تیم لیدوماتیکت سعی بر این دارد تا شما را تا حدودی با این شرکت های هواپیمایی آشنا نماید. راحتی، آسایش، ایمنی و ارائه خدمات بهتر و بیشتر می تواند بهترین شرکت های هواپیمایی را متمایز و هر کدام را در زمینه خاص خود شاخص نماید. امیدواریم که با لیدوماتیکت سفری مطمئن و خاطره انگیز را با ایرلاین انتخابی خود داشته باشد.
 


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×
English العربی

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.