زمان حراج پاساژهای استانبول

زمان حراج پاساژهای استانبول برای عده ای از گردشگران که علاوه بر بازدید از اماکن و جاذبه های گردشگری یک کشور به خرید نیز علاقه دارند بسیار مهم می باشد. در این صورت می توان علاوه بر گردش و تفریح در کشور ترکیه از برندهای مختلف جهانی نیز با درصد تخفیف خوبی خرید کرد. البته این به این معنی نمی باشد که فقط تخفیف در زمان های خاصی می باشد. حراج ها در استانبول با توجه به اعیاد و مناسب های خاصی همچون عیدها و روز مادر و عزیزان نیز وجود دارد و در سرتا سر سال زمان هایی اینچنین یافت می شود. با لیدوماتیکت همراه شوید تا زمان های مناسب خرید در استانبول را با هم بررسی نماییم.

حراج های آخر فصل استانبول


حراج های آخر فصل استانبول در پایان فصل انجام می گیرد. بسیاری از فروشگاه ها در پایان فصل خود محصولات خود را حراج زده و با تخفیف هایی از 30 تا 70 درصد با توجه به محصولات خود عرضه می کنند. بسیاری از برندها نیز سال را به دو بخش محصولات بهاره و تابستانی و محصولات پاییزه و زمستانی تقسیم کرده و در پایان هر فصل محصولات خود را با قیمت هایی پایین تر عرضه می کنند. همچنین در عیدهایی خاص مانند کریسمس و عید فطر و روزهایی خاص این حراجی ها برپا شده و می توان از آن برای خریدهایی با قیمت پایین تر اقدام کرد. خیلی از برندها نیز با طراحی ایده ها و تولید طرح های جدید اجناس سال گذشته خود را حراج می زنند و این حراج ها می تواند زمان خاصی هم نداشته باشد.


زمان حراج های زمستانه استانبول


زمان حراج های زمستانه استانبول از اواسط ماه دسامبر و یا آغاز ماه ژانویه که به تاریخ ایران اواخر آذر ماه و اوایل دی شروع می شود. برندهای مختلفی که در این حراجی ها هستند ممکن است محصولات خود را با تخفیف هایی کم شروع می کنند و هر چه به انتهای زمان حراج نزدیک می شویم این درصد تخفیف ها بیشتر می شود. مثلا برندی ممکن است در آغاز حراج یکسری از محصولات خود را با 30 درصد تخفیف ارائه دهد و هرچه جلوتر برویم این درصد بیشتر شده و تا 70 هم برسد. اما نکته مهم این است که در بعضی کالا ها مانند لباس سایزهای نرمال و پرفروش ممکن است در روزهای اول تمام شوند و تا آخر حراج باقی نمانند.

زمان حراج پاساژهای استانبول
زمان حراج های تابستانه استانبول


زمان حراج های تابستانه استانبول با شروع گرما و گرم شدن هوا در ماه ژوئن (اواخر خرداد و اوایل تیر) شروع می شود. در اواسط ماه اوت حراج های تابستانه بیشتر می شود و شما در این زمان حراج های لباسی بیشتری را میتوانید پیدا کنید و لباس های مورد علاقه خود را با قیمت هایی پایین تر خریداری نمایید. خرید کردن یک لذت و شوق فراوانی به انسان می دهد که اگر بتواند کالای مورد نظر خود را با قیمت پایین تر و مد نظر خودش خریداری نماید این شوق دو چندان خواهد شد.
بسیار افرادی که به استانبول سفر می کنند به قصد خرید می روند. برندهای مختلف لباس ترک در جهان شناخته شده هستند و شما می توانید زمان های حراجی را با زمان های برپایی نمایشگاه های بین المللی هماهنگ کنید. نمایشگاه های مختلفی در سرتاسر سال در استانبول برپا می شود و شما می توانید با توجه به علایق خود در این نمایشگاه ها حضور یابید و خریدی متفاوت را تجربه نمایید.


  حراج های کریسمس


حراج های کریسمس با شروع سال نو میلادی در استانبول و چندین روز قبل از آن آغاز می شود و شما می توانید قیمت هایی پایین تر برای لوازم مورد نیاز خود پرداخت نمایید. در آغاز سال نو بسیاری از فروشگاه دست به حراج کردن اجناس سال گذشته خود میزنند تا اجناس جدید تری را برای سال جدید موجود نمایند و بهترین زمان خرید نیز می باشد تا با درصد تخفیف هایی تا 70 درصد کالای خود را خریداری نمایید. پس یکی از زمان های حراجی در استانبول را می توان قبل از کریسمس در نظر گرفت تا گردشگران با دستی پر به کشور خود بازگردند.

اطلاع از تخفیف های استانبول


اطلاع از تخفیف های استانبول بسیار ساده و راحت می باشد. اگر شما به دنبال اجناس خاصی می گردید و قصد خرید از فروشگاه های استانبول را دارید با مراجعه به سایت پاساژها و برند های مورد نظر خود از قیمت و زمان حراج آن محصول به راحتی مطلع گردید. اگر به سایت برندهای مورد نظر نظر خود مراجعه کنید حتما زمان و قیمت حراجی خود را اعلام می کنند و با برنامه ریزی و هماهنگ کردن آن با زمان سفر خود یک تیر و چند نشان بزنید.


نکاتی مهم برای خرید ارزان


نکاتی مهم برای خرید ارزان در استانبول را به خاطر بسپارید تا خریدی مطمئن و به قیمت را در این شهر داشته باشید. باید توجه داشته باشید که مالیات خرید در استانبول 18 درصد می باشد و فروشگاه های برند این درصد را بر روی اجناس خود اعمال می کنند. توجه به این نکته بسیار حائز اهمیت می باشد که توریست ها و گردشگران از پرداخت این مالیات معاف می باشند اما چه باید کرد؟
شما اگر از فروشگاه های معمولی و بازارهای عادی خرید خود را انجام می دهید چانه بزنید. هرگز چانه زدن را در این شهر کنار نگذارید و از قیمت اعلامی فروشندگان و با اعلام نصف قیمت آن شروع کنید. در خرید خود توجه کافی داشته باشید تا اجناس خود را با چند برابر قیمت واقع یآن خرید ننمایید. در خرید از فروشگاه های برند ممکن است قیمت آن ها مقطوع بوده و از این موهبت بی بهره بمانید اما توجه داشته باشید که گردشگران از پرداخت مالیات معاف می باشند. فروشگاه ها در فاکتورهای خود مبلغ مالیات را وارد می کنند اما شما با دریافت سندی از فروشنده می توانید مبلغ مالیات خود راپس از پایان سفر و در فرودگاه باز پس بگیرید. لیدوما تیکت سعی داشت تا شما را با خریدی ارزان از استانبول آشنا نماید و نکته پایانی که اگر از فروشگاه های نزدیک به محل اقامت توریست ها کمی فاصله بگیرید و در پاساژهای دیگر قدم بزنید قطعا قیمت های پایین تری را خواهید یافت.


 


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×
English العربی

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.