بلیط ارزان هواپیما

بلیط هواپیما اگر به صورت مستقیم توسط شرکت هواپیمایی آن (مثلا ایران ایر، زاگرس، ماهان، تابان و ...) به فروش برسد و در اختیار مشتری قرار بگیرد، بلیط سیستمی است. در این نوع از بلیط‌ها، شرکت‌های هواپیمایی پروازهای مشخصی را به صورت طولانی مدت برنامه‌ریزی می کنند و به مسافران این امکان را می دهند که برای سفر خود در آینده برنامه‌ریزی، و بلیط هواپیما آن را خریداری کنند.

بلیط ارزان هواپیما را میتوانید به سرعت و به آسانی از لیدوماتیکت خریداری کنید. لیدوماتیکت با دسترسی به تمامی ایرلاین ‌های معتبر دنیا و تمامی پروازهای خارجی، پروازهای داخلی ایران و پروازهای داخلی سایر کشورها با بهترین قیمت، همواره ارزانترین سایت خرید بلیط هواپیما در ایران بشمار می رود.

 بلیط سیستمی هواپیما همان بلیط معمولی است که برای پروازهای داخلی و خارجی به فروش می‌رسد. خرید بلیط هواپیما سیستمی همراه با قطعیت و بدون نگرانی است. چرا که حتی اگر بخواهید آن را پس بدهید، بدون مشکل این کار را انجام خواهید داد.
دیگر موضوعی که درباره بلیط سیستمی هواپیما وجود دارد این است که قیمت این نوع بلیط ثابت است. یعنی تحت شرایط مختلف قیمت آن تغییر نمی‌کند. در واقع ایرلاین‌ها در ابتدای سال کاری خود قیمت بلیط‌ هواپیما را تعیین می‌کنند و تغییری در آن به وجود نمی‌آورند. در حالی که بلیط چارتر این شرایط را ندارد و تحت موقعیت‌های مختلف می‌تواند افزایش یا کاهش داشته باشد.
شاید گاهی اوقات به نظر برسد که قیمت بلیط سیستمی گران‌تر است در حالی که اگر کمی واقع‌نگر و دقیق باشید، تا حدی از این تصور کوتاه خواهید آمد. شما هنگام خرید بلیط هواپیما سیستمی، بلیط کودکان را با تخفیف دریافت خواهید کرد. کاهش قیمت بلیط کودکان به سن آن‌ها بستگی دارد.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×
English العربی

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.