خرید آنلاین بلیط هواپیما

خرید آنلاین بلیط هواپیما را می توانید با سرعت هر چه تمام تر از سایت لیدوماتیکت خریداری کنید. لیدوماتیکت با دسترسی به تمامی ایرلاین ‌های معتبر دنیا و تمامی پروازهای خارجی، پروازهای داخلی ایران و پروازهای داخلی سایر کشورها با مناسب ترین قیمت، ارزان ترین بلیط های هواپیمایی را در اختیار شما قرار می دهد.

 بلیط هواپیما و در واقع خرید بلیط ارزان هواپیما زمان مناسب خودش را دارد. به طور مثال اگر شما بخواهید در اوایل فصل زمستان یک خرید زمستانی انجام دهید با قیمت بالای اجناس مواجه خواهید شد. به گونه ای که همنان اجناس را اگر در اواخر فصل خریداری کنید با قیمت خیلی مناسب تر می تئانید خرید خود را انجام دهید. بنابراین خرید بلیط هواپیما هم مانند هر خرید دیگری زمان مخصوص به خودش را دارد.

در صورتی که بخواهید در آخر هفته ها سفر کنید و بلیط هواپیمایتان را در آن زمان خریداری کنید،به طبع باید هـزینه ی بیشتری پرداخت کنید. امروزه در دنیا سایت های هـواپیمایی مختلف وجود دارد که مبدا و مقصد را در یکجا نمایش می دهد و شما می توانید بـه راحتی، بهترین گزینه و ارزانترین قیمت بلیط هواپیما را جستجو و خریداری کنید.

شما با استفاده از سایت لیدوماتیکت می توانید به راحتی مبدا و مقصد خود را جستجو کرده و از بین صدها بلیط ارزان ترین و مناسب ترین بلیط خود را پیدا کنید.

 

بلیط چارتر هواپیما چیست ؟

 

بلیط چارتر هواپیما نکته ای است که خیلی از مسافران با آن آشنایی چندانی ندارند.اولین و متفاوت ترین نکته ای که درباره بلیط هواپیمای چارتر وجـود دارد این است که این بلیط هواپیما، هر لحظه تغییر قیمت دارند و در خیلی از مواقع، نسبت به بلیط هواپیما سیستمی خیلی ارزان تر است.

بلیط چارتر هواپیما به این صورت است که یک آزانس هواپیمایی تعداد یا همه صندلی های یک هواپیما را در یک بازه زمانی خریداری کرده و آن را به قیمت تعیین شده خود به فروش می رساند . بنابراین در بلیط چارتر هواپیما نوسان قیمت وجود دارد.

می توان گفت که تغیر قیمت بلیط هواپیما چارتر بـه میزان تقاضای مسافر بستگی دارد.
در مواقعی که میزان تقاضا بالا باشد . به طور مثال روزهای مناسبتی و اعیاد مختلف یا ایام نوروز، قیمت این بلیط هـا بالا می رود. مواقعی که تقاضا کمتر است و فصل ها گردشگران کمتری داشته باشند قیمت این بلیط ها کمتر می شود.


خرید بلیط هواپیما

بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


جستجوی جدید
×

راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

English العربی

1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

2. Select the :

3. In the next step, in the top right corner, click on :

4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.